Vítejte na stránkách nového vzdělávacího portálu, vítejte v modulu Management.

Tento modul umožňuje sledovat videa zaměřená na manažerské dovednosti, právo nebo finance – prostě všechno, co potřebujete znát pro efektivní řízení!

V oblasti práva nepřehlédněte aktuální videa věnující se novému občanskému zákoníku, jehož účinnost se nezadržitelně blíží! V části manažerských dovedností pak doporučujeme všechna videa! Budete lepší obchodník díky videosemináři prodejní dovednosti, naučíte se lépe odolávat stresu a zlepšíte Vaše prezentační schopnosti. Databáze se neustále rozvíjí, můžete se tak těšit na další odborná videa! Máte-li otázky k obsahu, využijte odpovědního servisu, Vaši odpověď předáme našim odborníkům.

O aktuálnost se starat nemusíte, garantujeme, že videa jsou vždy aktuální. Každé video je rozděleno do přehledných kapitol, což Vám umožní pohodlné přehrávání vybraných částí. K poslechu nepotřebujete žádný speciální software, postačuje připojení k internetu. Lektoři jsou odborníci z praxe, videa jsou vytvořena s přihlédnutím k formě vzdělávání, lektoři také pro Vás připravili prezentace, jež máte možnost si stáhnout.

 

Předplatné videoseminářů z oblasti Manažerské dovednosti, právo, finance na 1 rok za 7 500 Kč + DPH.

 

Sanda Brabcová
Product manager

Objednat

Cena: 10500 Kč,-

Přehled modulů

Podmínky předplatného

Předplatné na On-line produkt Videocampus.cz - databáze videoseminářů pro management se vztahuje vždy na období 12 měsíců. Po obdržení objednávky je nakladatelstvím objednateli vystavena zálohová faktura na dobu předplatného 12 měsíců, která je objednateli zaslána emailem nebo poštou. Před odesláním objednávky On-line produktu v internetovém obchodu nakladatelství nebo současně s doručenou zálohovou fakturou je objednatel seznámen se Všeobecnými obchodními podmínkami pro On-line produkty. Po připsání platby předplatného na účet nakladatelství (do data splatnosti faktury) jsou objednateli zaslány na emailovou adresu uvedenou či sdělenou při objednávce produktu pokyny pro přihlášení a je aktivován jeho přístup do On-line produktu. Objednateli tímto vznikne právo užívání On-line produktu po dobu předplatného uvedenou na zálohové faktuře. Objednateli je současně zaslán emailem nebo poštou daňový doklad – faktura, ve které je opět uvedena doba předplatného.

 

Smlouva se vždy automaticky prodlužuje o další předplatné období, jehož délka je shodná s délkou předcházejícího předplatného období, nedoručí-li nejpozději 6 týdnů před uplynutím předplaceného období uvedeného na faktuře jakákoli ze smluvních stran druhé smluvní straně e-mailem nebo dopisem učiněné oznámení, že o automatické prodloužení předplatného nemá zájem.

 

Cena 12 měsíčního předplatného je 10 500,- Kč.

 

K uvedené ceně bude připočtena DPH v zákonné výši.

 

Součástí objednávky předplatného je také informační služba E-mailové noviny, která upozorňuje na nejnovější legislativní novinky v dané oblasti. Služba není podmínkou předplatného a je možné ji v patičce e-mailu odhlásit. Zároveň je možné tuto službu dále využívat i po ukončení předplatného některého z placených modulů on-line produktu.

1