Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Stressmanagement 1

Garance 12.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:58:22

Stres je vnitřní prožitek, ne situace. Jak s tímto prožitkem pracovat? Co je to distres a jaké jsou jeho signály? Lektorka ve videosemináři rozebírá základy stressmanagementu a na jednoduchých úkolech diváka učí, jak se stresem pracovat.

Kapitoly videa

loading

Naučíte se rozpoznat stresové situace a identifikovat stres. To by však samo o sobě nestačilo, důležité je se stresem dál pracovat. 

Během celého videosemináře Vás lektorka jednoduchými dotazy dovede k poznání vlastního stresu a ukáže Vám několik cest, jak s ním naložit. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

stressmanagement1.pdf 0.35 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle