Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Zvládáme Google Analytics - 3. část

Garance 17.11.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:29:11

Chcete vědět více o návštěvnících vašich stránek? Potřebujete vědět, jak úspěšný je váš webový obsah? Standardem, jenž umožňuje sledovat, analyzovat a vyhodnocovat webové metriky, je nástroj Google Analytics. Ve třetí části videokurzu Vám Jan Polzer ukáže, jak údaje filtrovat a segmentovat. Seznámíte se s nástrojem pro analýzu na stránce a zvládnete propojení se službami AdWords, AdSense a Search Console.

Kapitoly videa

loading

Videoseminář, díky němuž si osvojíte nástroj Google Analytics!

Jaký je obsah videosemináře?

Videoseminář je rozdělen do několika minutových úseků, jejichž seznam je uveden níže. Pohybovat se mezi nimi můžete velmi snadno - přeskočit či se vrátit k nějakému úseku jediným kliknutím myši.

  • Úvod
  • Filtrování údajů
  • Segmentace údajů
  • Nástroj pro analýzu na stránce
  • Sledování pohybu na stránce pomocí heatmaps
  • Propojení se službami AdWords a AdSense
  • Propojení s Google Search Console

Lektor

BA (Hons) Jan Polzer

specialista na tvorbu webových stránek. Dlouholetý školitel tvorby webu i práce se softwarem se zaměřením na kancelářské a vývojové nástroje. Certifikovaný specialista na Microsoft Word a Apple OS X, první certifikovaný vývojář redakčního systému Drupal v České republice. Denně pracuje s Windows, OS X i Linuxem na desktopech a serveru. Autor řady knih o tvorbě webových stránek a programech pro kancelář. Ve volném čase věnuje několika vlastním webovým projektům, především webu Maxiorel.cz.

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle