Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Zdravotní pojištění

27.8.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:04:46

U problematiky zdravotního pojištění jsou rozhodující dva závazné právní předpisy, které zásadně ovlivňují provádění zdravotního pojištění ve vztahu k jednotlivým kategoriím poplatníků pojistného. Jsou to: Zákon č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění, ve znění pozdějších předpisů, Zákon č. 592/1992 Sb. o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění, ve znění pozdějších předpisů. Účast na zdravotním pojištění - povinnosti pojištěnců, jednotlivé kategorie plátců pojistného, kódy pro komunikaci ze zdravotními pojišťovnami.

Kapitoly videa

loading

Vše co potřebujete vědět o zdravotním pojištění! Plátci pojistného – jednotlivé kategorie, stanovení vyměřovacího základu pro odvod pojistného, způsob výpočtu a odvodu pojistného, odlišnosti ve výpočtu a odvodu pojistného, povinnosti zaměstnavatele při styku ze zdravotní pojišťovnou, sankce za neplnění povinností vůči zdravotní pojišťovně.

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

Soubory ke stažení

Zdravotni pojisteni .pdf 0.45 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle