Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Zdaňování příjmů ze závislé činnosti v roce 2015 II

23.3.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:33:49

Zdaňování příjmů ze závislé činnosti řeší ustanovení § 6 zákona o daních z příjmů (dále jen ZDP). K zásadní změně došlo ve zdanění příjmů ze závislé činnosti vybíraných srážkou podle zvláštní sazby daně v souladu s ust. § 6 odst. 4 ZDP. Samostatným základem daně je pouze příjem z dohody o provedení práce, jejichž úhrnná výše u téhož plátce daně nepřesáhne za kalendářní měsíc částku Kč 10000,-, a zaměstnanec u tohoto plátce daně nepodepsal prohlášení k dani.

Kapitoly videa

loading

Druhý díl semináře se bude podrobněji zabývat tématy jako je ROČNÍ ZÚČTOVÁNÍ, NEZDANITELNÉ ČÁSTKY ZE ZÁKLADU DANĚ, TERMÍNY.

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

Soubory ke stažení

Dan ze zavisle cinnosti II.pdf 0.2 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle