Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
zvýraznit
Input:

Ukázka obsahu:

Zdaňování příjmů ze závislé činnosti v roce 2015 I

25.2.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:57:28

Zdaňování příjmů ze závislé činnosti řeší ustanovení § 6 zákona o daních z příjmů (dále jen ZDP). K zásadní změně došlo ve zdanění příjmů ze závislé činnosti vybíraných srážkou podle zvláštní sazby daně v souladu s ust. § 6 odst. 4 ZDP. Samostatným základem daně je pouze příjem z dohody o provedení práce, jejichž úhrnná výše u téhož plátce daně nepřesáhne za kalendářní měsíc částku Kč 10000,-, a zaměstnanec u tohoto plátce daně nepodepsal prohlášení k daní.

Kapitoly videa

loading

Součástí podrobných podkladů je i přehledná TABULKA SLEV A DAŇOVÝCH  ZVÝHODNĚNÍ ROK 2015, kterou pro Vás zpracoval pan lektor Zdeněk Křížek.

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

Soubory ke stažení

Dan ze zavisle cinnosti I.pdf 0.26 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle