Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Zaměstnanecké benefity 1 - obecné principy

3.4.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:12:05

Cílem je rozbor možností poskytování zaměstnaneckých benefitů z obecného hlediska.

Kapitoly videa

loading

Tento seminář odpoví na např. na otázky, jak je to s hledáním vhodných benefitů, pohledem na benefity  z pozice pojistných zákonů či jaký pohled je na benefity zákonem o daních z příjmů a na další otázky. Cílem je rozbor možností poskytování zaměstnaneckých benefitů z obecného hlediska.

Videoseminář je vhodný pro daňové personalisty, vedoucí pracovníky, ale i pro ekonomy, mzdové účetní a další osoby, které se ve společnostech zabývají problematikou lidských zdrojů a mají zájem se seznámit s problematikou zaměstnaneckých výhod (benefitů) z pohledu daní a daňové optimalizace.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Daně a účetnictví | Daně a účetnictví & DPH | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle