Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
zvýraznit
Input:

Ukázka obsahu:

Zákon o obchodních korporacích 2

Garance 22.7.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:51:20

Jednou z obchodních korporací je společnost s ručením omezeným. Některá obecná ustanovení sice najdeme v novém občanském zákoníku, převážně však její fungování upravuje zákon o obchodních korporacích.

Kapitoly videa

loading

Druhý díl tématu zákona o obchodních korporacích se věnuje fungování společností s ručením omezeným, velký prostor je dán valným hromadám.

Lektor

Mgr. Hana Kuncová

Mgr. Hana Kuncová

V roce 1997 absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala v Advokátní kanceláři Kříž a Bělina. Od roku 2001 je samostatný advokát a v roce 2002 si založila vlastní advokátní kancelář. Specializuje se na  obchodní, konkursní, občanské, mezinárodní, rodinné a pracovní právo a spornou agendu. Je členem České advokátní komory, Asociace nezávislých evropských advokátů, Česko-německého hospodářského sdružení a Severské obchodní komory.

Publikační činnost: Pro nakladatelství Verlag Dashöfer publikuje v příručce Soukromý právník pro podnikatele. Přednáší také pro Klub exportérů, Severskou obchodní komoru a pro Německo-české a česko–německé hospodářské sdružení. Přispívá do právní poradny časopisu Maminka.

Soubory ke stažení

Zakon o obchodnich korporacich 2.pdf 0.25 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle