Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Zákon o obchodních korporacích 1

Garance 29.6.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:55:26

Fungování obchodních korporací od ledna 2014 upravuje zákon o obchodních korporacích. První z řady videoseminářů představujících tuto právní normu se věnuje základní informacích a obecným ustanovením.

Kapitoly videa

loading

Výklad základních pojmů, jednání za právnické osoby nebo výkon funkce statutárního orgánu jsou stejně jako vztah nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích obsahem tohoto videosemináře.

Lektor

Mgr. Hana Kuncová

Mgr. Hana Kuncová

V roce 1997 absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala v Advokátní kanceláři Kříž a Bělina. Od roku 2001 je samostatný advokát a v roce 2002 si založila vlastní advokátní kancelář. Specializuje se na  obchodní, konkursní, občanské, mezinárodní, rodinné a pracovní právo a spornou agendu. Je členem České advokátní komory, Asociace nezávislých evropských advokátů, Česko-německého hospodářského sdružení a Severské obchodní komory.

Publikační činnost: Pro nakladatelství Verlag Dashöfer publikuje v příručce Soukromý právník pro podnikatele. Přednáší také pro Klub exportérů, Severskou obchodní komoru a pro Německo-české a česko–německé hospodářské sdružení. Přispívá do právní poradny časopisu Maminka.

Soubory ke stažení

Zakon o obchodnich korporacich 1.pdf 0.28 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle