Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Zákon o DPH - 3. část

Garance 25.4.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:06:40

Třetí část videosemináře na téma "Zákon o DPH" se bude věnovat praktickým dopadům změn v zákoně o DPH v roce 2016. Celým seminářem bude účastníky provázet odbornice na danou problematiku - Ing. Jana Kolářová.

Kapitoly videa

loading

Třetí část videosemináře na téma "Zákon o DPH" se bude věnovat praktickým dopadům změn v zákoně o DPH v roce 2016. Podrobněji se v této části budeme věnovat tématům: přiznání daně a DÚZP; dodání zboží a poskytnutí služby; speciální ustanovení; dodání zboží do EU, dovoz; přeshraniční služby a pořízení zboží.

Video seminář je určen především účetním, pracovníkům ekonomických či finančních úseků firem. Tedy těm, kteří se s problematikou DPH potkávají ve své každodenní praxi.

Lektor

Ing. Jana Kolářová

Ing. Jana Kolářová

je daňovou poradkyní. Vystudovala Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Je členkou Sekce daně z přidané hodnoty a Sekce daně z příjmů právnických osob Komory daňových poradců ČR. Specializuje se na poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty, daně z příjmů právnických osob a u transakcí s podniky (fúze a jiné typy přeměn, vklady a prodeje podniku). V současné době pracuje pro poradenskou společnost se sídlem v Praze.

Soubory ke stažení

Zakon o DPH stav 2016_3 cast.pdf 2.12 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
DPH | Daně a účetnictví & DPH | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle