Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Základ daně a jeho opravy

25.9.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:04:58

Ve videosemináři se budeme věnovat základu daně a jeho opravám. Upozorníme také na změny, které jsou připravovány pro rok 2019.

Kapitoly videa

loading

Videoseminář je určen

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Obsah videosemináře

Stanovení základu daně v souladu se zákonem o DPH má přímý vliv na výši DPH. U případných následných oprav pak je potřeba rozlišovat zejména důvod pro opravu základu daně. Následné změny v základu daně známé po dni uskutečnění zdanitelného plnění se opravují jiným způsobem než opravy chyb. Od roku 2019 má navíc dojít k rozšíření okruhu případů pro opravu základu daně u nedobytných pohledávek.

Lektor

Ing. Jana Kolářová

Ing. Jana Kolářová

je daňovou poradkyní. Vystudovala Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Je členkou Sekce daně z přidané hodnoty a Sekce daně z příjmů právnických osob Komory daňových poradců ČR. Specializuje se na poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty, daně z příjmů právnických osob a u transakcí s podniky (fúze a jiné typy přeměn, vklady a prodeje podniku). V současné době pracuje pro poradenskou společnost se sídlem v Praze.

Soubory ke stažení

Zaklad_dane_opravy.pdf 0.54 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
DPH | Daně a účetnictví & DPH | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle