Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Výpověď pro porušování povinnosti a neuspokojivé výsledky

24.11.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:27:02

Získejte přehled o tom, jaké jsou možnosti zaměstnavatele, jak reagovat na problematického zaměstnance. Seznamte se s praktickými radami směřujícími ke správnému rozvázání pracovního poměru výpovědí pro porušování povinností nebo pro neuspokojivé pracovní výsledky.

Kapitoly videa

loading

Díky videosemináři budete vědět, jaké jsou povinnosti zaměstnanců a jaká je správná formulace upozornění na možnost výpovědi. Zjistíte, jak zhodnotit intenzitu porušení povinnosti, nebo jaká je správná formulace výzvy k odstranění neuspokojivých pracovních výsledků. 

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se přednáškové, lektorské a poradenské činnosti v oblasti pracovního práva a personalistiky. Zaměřuje se rovněž na problematiku kolektivního vyjednávání a sociálního dialogu, včetně sociálního dialogu na úrovni Evropské unie.

Publikuje v odborném tisku a je autorem řady publikací v oblasti pracovního práva, včetně komentářů k zákoníku práce.

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle