Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Volno k lékařskému vyšetření

18.12.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:01:08

Díky videu pochopíte všechny praktické souvislosti uplatňování práva zaměstnance na pracovní volno z důvodu lékařského vyšetření a ošetření. Objasněny budou správné postupy zaměstnavatele, který má zájem při respektu k právu zaměstnance na pracovní volno zamezit případnému zneužívání této překážky v práci.

Kapitoly videa

loading

Seznamte se s podmínkami uplatnění práva na pracovní volno z důvodu lékařského vyšetření nebo ošetření, s povinnostmi včas oznámit překážku a prokázat okolnost uplatnění překážky, s právem zaměstnance na náhradu mzdy a se souvislostmi s dalšími překážkami v práci na straně zaměstnance.

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se přednáškové, lektorské a poradenské činnosti v oblasti pracovního práva a personalistiky. Zaměřuje se rovněž na problematiku kolektivního vyjednávání a sociálního dialogu, včetně sociálního dialogu na úrovni Evropské unie.

Publikuje v odborném tisku a je autorem řady publikací v oblasti pracovního práva, včetně komentářů k zákoníku práce.

Soubory ke stažení

Volno k lekarskemu vysetreni.ppt 0.38 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle