Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Vedení týmů 2 - jak být efektivní manažer?

Garance 29.5.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:03:16

Osobnost manažera stejně jako jeho styl řízení ovlivňuje celý tým, jeho fungování, efektivitu a samozřejmě výsledky. V tomto videu se dozvíte, jak je důležité, že vedoucí týmu musí být nejen efektivním vedoucím ale zároveň členem týmu, který vede.

Kapitoly videa

loading

Videoseminář, který (ne)navazuje na část první - Vedení týmu 1, se věnuje představení osobnosti manažera, stylů řízení a manažerských dovedností a vzájemného vlivu těchto faktorů na efektivní vedení týmů.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

Vedeni tymu 2.pdf 0.43 MB
Vedení týmu 2.pdf 0.43 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle