Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Uzavírání a opakování pracovních poměrů na dobu určitou

26.6.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:11:18

Videoseminář Vás seznámí se správným způsobem aplikace právní úpravy, která zaměstnavateli umožňuje opakovaně a bez omezení zakládat pracovní poměry na dobu určitou v případě vážných provozních důvodů

Kapitoly videa

loading

Ve videoseináři se seznámíte s podmínami uplatnění jiného postupu při uzavírání pracovních poměrů na dobu určitou, s hodnocením vážných provozních důvodů, s obsahem i formulací vnitřního předpisu nebo dohody s odborovou organizací o vážných provozních důvodech. Videoseminář je určen pro personalisty, manažery lidských zdrojů, specialisty v oblasti práce a mezd, vedoucí zaměstnance. Soukromý i veřejný sektor.

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se přednáškové, lektorské a poradenské činnosti v oblasti pracovního práva a personalistiky. Zaměřuje se rovněž na problematiku kolektivního vyjednávání a sociálního dialogu, včetně sociálního dialogu na úrovni Evropské unie.

Publikuje v odborném tisku a je autorem řady publikací v oblasti pracovního práva, včetně komentářů k zákoníku práce.

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle