Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Syndrom vyhoření - jak se mu bránit?

Garance 17.10.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:20:48

Druhá část tématu o syndromu vyhoření se věnuje stádiím, kdy už člověk na sobě pociťuje jisté dopady tohoto syndromu. Lektorka představuje přístupy, kterými je možno zmírnit dopady vyhoření na danou osobu.

Kapitoly videa

loading

Lektorka představuje proces - fáze - tzv. Burn-out syndromu a pomocí četných cvičení každý posluchač vyzkouší, zda a případně v jaké fázi vyhoření se nachází. Druhá polovina videosemináře se věnuje postupům předcházení a tlumení dopadů syndromu vyhoření.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

Syndrom vyhoreni 2.pdf 0.35 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle