Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Stressmanagement 2 - Stresory

Garance 13.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:01:08

Pokračování videosemináře na téma stressmanagement blíže rozebírá jednotlivé stresory. Lektorka se věnuje stresorům vztahovým, myšlenkovým, úkolovým, fyzikálním, chemickým, ale také stresorům prostředí a času.

Kapitoly videa

loading

Naučíte se rozpoznávat jednotlivé stresory a vyloučit je ze svého okolí nebo s nimi pracovat. Lektorka Vás také provede technikami pro rychlé zvládnutí stresu.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

stressmanagement2.pdf 0.48 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle