Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Školení BOZP a PO zaměstnanců a další povinná poskytování informací o BOZP

Garance 29.7.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:49:06

On-line seminář přinese informace nejen pro ty, jež si školení chtějí provádět sami, ale též i pro ty, kteří si jejich provedení chtějí objednat. Hovořeno nebude jen o školeních BOZP a PO, ale též i o profesních odborných školeních - řidičů motorových vozidel, svářečů, elektrikářů atd., jakož i o povinném poskytování dalších informací o BOZP zaměstnancům. Tedy o rizicích při práci, o přijatých opatřeních, o kategorizaci prací atd. Také bude řešena problematika školení zaměstnanců-cizinců, školení formou e-learningu, praktického výcviku.

Kapitoly videa

loading

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

Soubory ke stažení

webinar_17.pdf 10.71 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle