Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Rozhodování a řešení problémů 1 - metoda DITOR

Garance 21.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:57:15

Rozhodnutí činíme dnes a denně. Postupujeme však při rozhodovacím procesu správně? Pomocí metody DITOR lektorka rozebere jednotlivé kroky základní schématu rozhodování.

Kapitoly videa

loading

Zjistíte, jak efektivně řídit rozhodovací proces. Naučíte se správně definovat problém a určit svůj cíl.

Lektorka s Vámi projde i to, jaké informace je potřeba pro správné rozhodnutí získat, jak tvořit řešení a následně je ohodnotit. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

rozhodovani1.pdf 0.39 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle