Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Prodejní dovednosti 1 první dojem, zahájení jednání

Garance 1.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:00:24

Proč je důležitý první dojem? Jaká jsou kritická místa obchodního jednání?

Kapitoly videa

loading

Zjistíte, co vše vytváří první dojem, a naučíte se s těmito faktory pracovat. Lektorka Vám poradí, jak správně představit sebe i firmu, jak ohlídat svůj verbální i neverbální projev a zahájit obchodní jednání tím nejlepším možným prvním dojmem.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

prodej1.pdf 0.34 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle