Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Příprava na povýšení

Garance 25.6.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:56:35

Videoseminář plný úkolů a praktických cvičení je určen nejen těm, kteří očekávají povýšení nebo byli nedávno přesunuti na jinou pozici, ale i ostatním, kteří v rámci své pracovní pozice komunikují s podřízenými, hledají inspirace pro zlepšení svého pracovnímu výkonu nebo mají zájem u osobní růst v oblasti vedení lidí.

Kapitoly videa

loading

S novou pracovní pozicí přichází i nové pracovní úkoly, povinnosti a také třeba noví podřízení. Jak se lépe s novou pozicí nadřízeného rychle vyrovnat a jak se naučit komunikovat nejen s podřízenými řekne lektorka v tomto videosemináři. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

Priprava na povyseni.pdf 0.29 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle