Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Příprava na povýšení aneb jak se rychle zorientovat na vyšší pozici

Garance 29.7.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:53:08

Povýšení s sebou přináší nové povinnosti. Videoseminář vysvětlí posluchačům, jaké jsou manažerské funkce, role i dovednosti.

Kapitoly videa

loading

Každý manažer by měl mít schopnost vést lidi, plánovat, rozhodovat a organizovat. Jak se rychle a efektivně sžít s těmito novými povinnostmi a zároveň pochopit své nové podřízené, vysvětlí lektorka v rámci videosemináře. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

Priprava na povyseni 2.pdf 0.39 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle