Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Požadavky na organizaci práce a na pracovní postupy

Garance 13.1.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:24:13

Při organizaci práce je zaměstnavatel povinný stanovit pracovní postupy tak, aby byly dodržovány zásady bezpečnosti na pracovišti. Seminář představí požadavky různých nařízení vlády, které právě tuto oblast upravují.

Kapitoly videa

loading

Cíl semináře:

zaměstnavatel je povinen organizovat práci a stanovit pracovní postupy tak, aby byly dodržovány zásady bezpečného chování na pracovišti a aby zaměstnanci nevykonávali činnosti jednotvárné a jednostranně zatěžující organismus. K podpoření tohoto požadavku, stanovuje celá řada nařízeních vlády specifické požadavky pro různé oblasti - například pro chov zvířat, pro práci v lese či v parcích, při provozování dopravy, v prostředí s nebezpečím výbuchu, při pracích s nebezpečím pádu z výšky nebo do hloubky, pro ruční manipulaci s břemeny. V mnohých případech je zaměstnavatel povinen zpracovat místní provozní bezpečnostní předpis.

Obsah semináře:

  • konkrétní požadavky jednotlivých nařízení vlády pro různé oblasti
  • co mají obsahovat místní provozní bezpečnostní předpisy

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle