Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Povinnosti zaměstnavatele při vzniku pracovního úrazu

Garance 10.7.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:50:34

Pracovním úrazům se lze vyhnout. Nastanou však situace, kde i prevence není zcela dostačující. Videoseminář představí povinnosti, které vznikají zaměstnavatelům při pracovním úrazu.

Kapitoly videa

loading

Cíl semináře:

Ani při nejkvalitnějším způsobu zajištění BOZP nelze zcela vyloučit vznik pracovního úrazu. Proto je důležité znát nejen povinnosti, jež musí být splněny v době, kdy k němu došlo, ale též i další povinnosti spojené s evidencí pracovních úrazů a s poskytováním náhrad škod, které vznikly v jejich důsledku. K zajištění jejich řádného plnění by měl zaměstnavatel mít vytvořen systém, jenž má popsán ve svém interním předpise.

Obsah semináře:

  • Povinnosti zaměstnavatele vznikající s pracovním úrazem – oznámení
  • Povinnosti evidence pracovním úrazů – vyplnění a zaslání záznamu o úrazu
  • Poskytování náhrady škod – pojištění, stanovení výše náhrad
  • Plnění náhrady škod

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle