Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Pojistné na sociální zabezpečení

27.8.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:17:44

Budeme zabývat podrobněji jednotlivými okruhy poplatníků pojistného na sociální zabezpečení - zaměstnavatelem a zaměstnancem. Identifikujeme si formy pojistných poměrů a to z pracovní poměru, dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce. Dále pak specifické okruhy poplatníků pojistného - společníky, jednatele, komanditisty komanditních společností a členové družstev. Významné změny nastaly v sazbách odvodu pojistného pro ty kategorie pojištěnců, kteří uzavřeli smlouvu o důchodovém spoření tj. vstoupili do II. pilíře důchodového pojištění.

Kapitoly videa

loading

Tentokrát se můžete těšit na Videoseminář Pojistné na sociální zabezpečení. Probereme poplatníky pojistného, výpočet a odvod pojistného,  důchodové spoření II. pilíř, povinnosti zaměstnavatele při styku se správami sociálního zabezpečení a také sankce za neplnění povinností vůči SSZ.

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

Soubory ke stažení

Pojistne na socialni zabezpeceni.pdf 0.52 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle