Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Personální agenda a ochrana osobních údajů zaměstnanců

18.12.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:10:51

Získejte přehled o základních souvislostech zajišťování personální agendy (sjednávání smluv, vedení osobních spisů atd.) ve vazbě na ochranu osobních údajů zaměstnance a povinnosti související se zpracováním osobních údajů.

Kapitoly videa

loading

Díky video semináři získáte přehled o základních pojmech týkajících se dané problematiky, zjistíte jak zpracovávat osobní údaje. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti správce osobních údajů, a jaký je rozdíl mezi zpracováním povinných a dalších osobních údajů. Uvedeny budou konkrétní případy zpracování osobních údajů zaměstnanců a jejich právní souvislosti.

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se přednáškové, lektorské a poradenské činnosti v oblasti pracovního práva a personalistiky. Zaměřuje se rovněž na problematiku kolektivního vyjednávání a sociálního dialogu, včetně sociálního dialogu na úrovni Evropské unie.

Publikuje v odborném tisku a je autorem řady publikací v oblasti pracovního práva, včetně komentářů k zákoníku práce.

Soubory ke stažení

Personalni agenda.ppt 0.33 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle