Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Odpočet na vědu, výzkum a vzdělávání 2014

25.8.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:09:52

Video seminář Vás seznámí s novými možnosti snížení základu daně v roce 2014 pro fyzické i právnické osoby. Vysvětlí problematiku se zdůrazněním změněných postupů oproti roku 2013.

Kapitoly videa

loading

Díky video semináři zjistíte, co zahrnout či nezahrnout do výdajů vynaložených na výzkum a vývoj, projekt výzkumu a vývoje, jak vymezit odborné vzdělávání, jaké jsou podmínky pro uplatnění odpočtu na podporu pořízení majetku na odborné vzdělávání a na podporu výdajů vynaložených na žáka nebo studenta, či jaký je postup při porušení podmínek a další.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Soubory ke stažení

Odpocet na vedu, vyzkum a vzdelavani 2014.pdf 0.14 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Daně a účetnictví | Daně a účetnictví & DPH | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle