Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Nový občanský zákoník 3 - Majetek

Garance 7.3.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:44:49

Víte, jak se změní vlastnické právo v souvislosti s novým občanským zákoníkem?

Kapitoly videa

loading

Ujasníte si, jak nový občanský zákoník ovlivní majetková práva absolutní a relativní, náhradu škody a bezdůvodné obohacení. Lektorka se věnuje také velmi důležitým přechodným ustanovením.

Jednotlivé kapitoly jsou uvedeny ve video ukázce.

Seminář volně navazuje na tyto semináře:

  • Nový občanský zákoník 1
  • Nový občanský zákoník 2 - Rodinné a dědické právo

Poznámka: Videoseminář je pořízen v roce 2013, současnou legislativou je myšlena právní úprava dle občanského zákoníku do 31. 12. 2013. Novou legislativou je pak stav po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku od 1. 1. 2014. 

Lektor

Mgr. Hana Kuncová

Mgr. Hana Kuncová

V roce 1997 absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala v Advokátní kanceláři Kříž a Bělina. Od roku 2001 je samostatný advokát a v roce 2002 si založila vlastní advokátní kancelář. Specializuje se na  obchodní, konkursní, občanské, mezinárodní, rodinné a pracovní právo a spornou agendu. Je členem České advokátní komory, Asociace nezávislých evropských advokátů, Česko-německého hospodářského sdružení a Severské obchodní komory.

Publikační činnost: Pro nakladatelství Verlag Dashöfer publikuje v příručce Soukromý právník pro podnikatele. Přednáší také pro Klub exportérů, Severskou obchodní komoru a pro Německo-české a česko–německé hospodářské sdružení. Přispívá do právní poradny časopisu Maminka.

Soubory ke stažení

NOZ.pdf 0.42 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle