Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
zvýraznit
Input:

Ukázka obsahu:

Nový občanský zákoník 2 - Rodinné a dědické právo

Garance 6.3.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:43:13

Nový občanský zákoník přináší velké změny do rodinného a dědického práva. Na co se od 1. 1. 2014 můžeme těšit?

Kapitoly videa

loading

Zjistíte, jak bude nově upraveno manželství a registrované partnerství, jaké změny nastanou v institutu společného jmění či co je to rodinný závod. Lektorka Vám představí zásadní změny v dědickém právu. 

Jednotlivé kapitoly jsou uvedeny ve video ukázce.

Další semináře k problematice nového občanského zákoníku:

  • Nový občanský zákoník 1
  • Nový občanský zákoník 3 - Majetek

Poznámka: Videoseminář je pořízen v roce 2013, současnou legislativou je myšlena právní úprava dle občanského zákoníku do 31. 12. 2013. Novou legislativou je pak stav po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku od 1. 1. 2014. 

Lektor

Mgr. Hana Kuncová

Mgr. Hana Kuncová

V roce 1997 absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala v Advokátní kanceláři Kříž a Bělina. Od roku 2001 je samostatný advokát a v roce 2002 si založila vlastní advokátní kancelář. Specializuje se na  obchodní, konkursní, občanské, mezinárodní, rodinné a pracovní právo a spornou agendu. Je členem České advokátní komory, Asociace nezávislých evropských advokátů, Česko-německého hospodářského sdružení a Severské obchodní komory.

Publikační činnost: Pro nakladatelství Verlag Dashöfer publikuje v příručce Soukromý právník pro podnikatele. Přednáší také pro Klub exportérů, Severskou obchodní komoru a pro Německo-české a česko–německé hospodářské sdružení. Přispívá do právní poradny časopisu Maminka.

Soubory ke stažení

NOZ.pdf 0.42 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle