Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Kontroly v oblasti BOZP

Garance 15.7.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:19:26

Na co mají dozorující orgány právo a jak mají postupovat při kontrole v oblasti BOZP? Jaké jsou při kontrole povinnosti zaměstnavatele? Nejen na tyto otázky odpoví videoseminář.

Kapitoly videa

loading

Cíl semináře:

Plnění povinností v oblasti BOZP je dozorováno státními orgány (bezpečnost práce Státním úřadem inspekce práce a ochrana zdraví při práci orgánem ochrany veřejného zdraví) a orgány odborových organizací. Na co mají právo a jak mají postupovat při kontrole? Jaké jsou při kontrole povinnosti zaměstnavatele? Informace budou poskytnuty i o novém zákoně o kontrole - Kontrolním řádu. Státní instituce však nejsou jediné, kdo mají kontroly provádět. Kontrolu úrovně BOZP je ze zákona též povinen provádět sám zaměstnavatel. Také by ji měl provádět lékař poskytující zaměstnavateli pracovnělékařské služby a odborně způsobilá osoba k prevenci rizik (dříve technik BOZP). Seminář se bude věnovat i těmto kontrolám.

Obsah semináře:

  • práva státních orgánů a povinnosti zaměstnavatelů
  • Jak postupovat při kontrole?
  • kontrola prováděná zaměstnavatelem

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle