Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Kontrolní činnost a postihy za nezajištění BOZP - rukověť bezpečnosti práce vedoucího zaměstnance

Garance 26.1.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:55:55

Ke každé pracovní činnosti by měla patřit také kontrola. U bezpečnosti práce tomu není jinak. Kontrolu v této oblasti provádí nejen osoba k tomu určená v rámci firmy, ale také státní orgány. Více o kontrolách se dozvíte v tomto videosemináři.

Kapitoly videa

loading

Úroveň zajištění BOZP u zaměstnavatele je kontrolována Státním úřadem inspekce práce, orgány ochrany veřejného zdraví a orgány odborových svazů, případně dalšími orgány. Kromě toho každý zaměstnavatel provádí interní kontrolu skrze pověřené zaměstnance. 

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle