Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Konference BOZP v roce 2021 (14.12.2020) - Fyzická zátěž - pohled OZO v prevenci rizik

Garance 14.1.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:33:26

Již šestý ročník konference - pokračování úspěšné akce z předchozích let s podtitulem Zaměstnavatelé, zaměstnanci a odborně způsobilé osoby - legislativa, povinnosti a další novinky v oblasti BOZP. Z důvodu pandemické situace se tento ročník konal on-line.

Kapitoly videa

loading

Kategorizace prací jako hlavní pilíř bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Legislativní povinnosti zaměstnavatele. Návaznost na pracovnělékařské prohlídky. Akreditované měření a odborné hodnocení rizikových faktorů v návaznosti na novelu zákona. Finanční a časová náročnost pro zaměstnavatele. Návrhy na zjednodušení aplikační praxe.

Lektor

Ing. Milan Kondziolka

Ing. Milan Kondziolka

je odborně způsobilou osobou v prevenci rizik, odborně způsobilou osobou v oblasti požární ochrany a koordinátorem BOZP na staveništi. V současnosti působí jako odborný poradce pro BOZP a PO a je jednatelem a spoluzakladatelem společnosti PreventCom, která zaměstnává špičkové odborníky na oblasti BOZP, PO a podnikové ekologie. Předtím pracoval jako OHS metodik ve společnosti Telefonica O2 Czech Republic a jako HSE Manager v Českém Telecomu a.s. Je členem znaleckého ústavu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – České asociace pro prevenci rizik, členem rady sdružení Společná vize: bezpečnost práce na staveništi, místopředsedou Komory BOZP a PO Jihočeského kraje, členem rady Komory BOZP a PO ČR, a členem stálého výboru pro vzdělávání a výzkum Rady vlády pro BOZP. V letech 2001 – 2009 byl členem pracovní skupiny pro trvale udržitelný rozvoj European Telecommunications Network Operators' Association.

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle