Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

JAK školit své podřízené a spolupracovníky 2

Garance 27.11.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:42:58

Pokračování tématu, které učí zaměstnance ve vedoucích pozicích i další zaměstnance, kteří občas musí zaškolit své kolegy, postupy a procesy předávání znalostí a zkušeností.

Kapitoly videa

loading

V tomto videosemináři se budeme věnovat informacím - zásadám jejich předávání, zjistíte, jaké informace si posluchači pamatují a také proč je důležitá zpětná vazba. Lektorka se bude zaměří i způsoby komunikace mezi přednášejícím a posluchači. 

Lektor

PhDr. Ivana Feliciani

PhDr. Ivana Feliciani

absolventka Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a postgraduálního studia na Přírodovědecké fakulty UK Praha a speciálního výcviku trenérů Stirlingské university, Skotsko. Od roku 1996 spoluúčast na programech PHARE a programech podporovaných Národním vzdělávacím fondem. Zakládající člen Asociace mediátorů ČR, zakladatelka Agory-Praha, o.s. fóra pro dialog a komunikaci, spoluzakladatelka Prague Speakers Toasmaster International,  členka České asociace trenérů napětí a mozkového joggingu, absolventka tříletého studia tradiční čínské medicíny.
Zaměřuje se na komunikační a prezentační dovednosti, přirozený projev, argumentaci,  prevenci a zvládání konfliktních situací, interkulturní komunikaci, rozvoj tvořivosti a paměti, osobní rozvoj a koučování a motivaci. Od roku roku 2010 se intenzivně věnuje práci s tělem a ozdravným cvičením  pro oči a záda.

Publikační činnost: "Veřejná prezentace od A do Z", "Obchodní jednání", "Prezentační dovednosti", "Kreativní management v praxi". 

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle