Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Interkulturní pracovní prostředí

Garance 8.6.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:58:08

Většina zaměstnavatelů má v současné době zahraničního vlastníka a s tím přichází i aktuální téma mezinárodních pracovních týmů. Předpokladem tedy je, že většina zaměstnanců pracuje v mezinárodních společnostech a tento seminář je na interkulturní pracovní prostředí připraví. Seznámí účastníky určitými specifiky a odlišnostmi, které souvisí s prací v mezinárodních týmech.

Kapitoly videa

loading

On-line seminář je určen:

Kurz je určen pro personální pracovníky, ředitele a majitele firem, liniové manažery

Cílem on-line semináře:

Předat účastníkům náměty k řešení komunikace a spolupráce v mezinárodním pracovním týmu. 

Obsah on-line semináře:

  • Specifika spolupráce v mezinárodním týmu
  • Možná rizika a překážky spolupráce v mezinárodním týmu
  • Kultura a týmová spolupráce
  • Komunikace v mezinárodním týmu
  • Kulturní odlišnostii

Lektor

Bc. Ilona Bartovská

Bc. Ilona Bartovská

je nezávislý konzultant a manažer specializující se na oblast řízení lidských zdrojů ve výrobních společnostech. V oblasti ŘZL praxe 12 let.  6 let pracovala  jako HR manažer pro německo – americkou zahraniční výrobní společnost v oblasti elektro průmyslu.  

Působila jako mentor pro pozici Specialista náboru a jako lektor pro odbornou zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací: Personalista, Specialista náboru, Specialista mezd a odměňování. V současné době působí jako tutor  v programu MBA, kde zajišťuje sekci ŘLZ.

Je autorizovanou osobou dle MPSV pro ověřování odborné způsobilosti pro profesní kvalifikace: Personalista,  Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců,  Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců,  Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, Specialista pracovně pních vztahů.

Má vystudováno SDS obor Personální řízení a speciální kurz Pracovní právo pro personalisty na Karlově univerzitě v Praze.

Poskytuje také poradenství v oblasti personalistiky ve vlastní poradenské společnosti a zároveň působí také jako externí lektor v oblasti personalistiky pro vzdělávací agentury. Jako lektor preferuje při výuce sdílení a konzultace praktických příkladů z denní praxe. Jejím lektorským cílem je naučit Vás na konkrétních příkladech řešit pracovní situace a předat jim své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli převzít i do své práce.

Vede pracovně právní poradnu pro Český rozhlas Plzeň. Publikuje odborné články v časopise Praktická personalistika a Moderní řízení. Získala oceněná Tutorka roku 2015 na LIGs univerzity Prag v programu MBA – Řízení lidských zdrojů. Absolvovala kurz Mediace na Pražské vysoké škole psychosociálních studií s.r.o.

Zároveň je instruktorkou jógy:

  • Absolvování kurzu školení učitelů jógy III. Třídy v Centru jógy Plzeň
  • Absolvování kurzu Hormonální jóga v Jógapoint Plzeň
  • Absolvování kurzu Cviky pro bolavá záda a klouby u Mistra Borise Tichanovského - chiropraktik a diagnostik, ovládá bioenergetiku, akupunkturu, akupresuru a hypnózu
  • Kurz Zdravotník – akreditovaný MŠMT
  • Psaní odborných článků o józe pro magazín GLEID

Soubory ke stažení

Interkulturni pracovni prostredi.pdf 0.29 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle