Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Finanční leasing 2015

22.7.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:18:44

V tomto videosemináři, kterým Vás provede oblíbený lektor RNDr. Ivan Brychta, se dozvíte vše o novinkách roku 2015 z oblasti finančního leasingu a novinkách s finančním leasingem souvisejícími.

Kapitoly videa

loading

V průběhu videosemináře "Finanční leasing 2015" se budeme podrobněji zabývat novinkami z oblasti finančního leasingu, které se projevily v jednotlivých oblastech v roce 2015.

V úvodu si finanční leasing definujeme a dále se budeme zabývat tématy jako např. daňové výdaje u finančního leasingu, předčasné ukončení finančního leasingu nebo finanční leasing z pohledu DPH atd.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Soubory ke stažení

Financni leasing_video.pdf 0.14 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Daně a účetnictví | Daně a účetnictví & DPH | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle