Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Etiketa 2 - obchodní jednání a firemní akce

Garance 11.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:53:19

Pokračovací kurz etikety se zaměřuje na obchodní jednání a firemní akce. Jak má vypadat správná vizitka? Existuje závazný zasedací pořádek u stolu? Jsou některá konverzační témata na firemní společenské akci zapovězena?

Kapitoly videa

loading

Na úvod semináře lektorka zopakuje základní pravidla etikety. Více se věnuje dvěma oblastem – jednání s obchodním partnerem a účasti na společenských akcích. 

Naučíte se správně reprezentovat firmu i sami sebe na obchodním jednání – od výměny vizitek, přes vhodný zasedací pořádek až po správné držení těla.

Lektorka Vám pomůže s výběrem vhodného oblečení pro společenská setkání, upozorní na úskalí společenské konverzace a další momenty, se kterými se na firemních akcích můžete setkat.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

etiketa2.pdf 0.81 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle