Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Efektivní telefonický kontakt 2 - T-faktory úspěchu

Garance 15.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:55:09

Efektivní telefonický kontakt je nutné trénovat. Jakých pravidel se držet? Co jsou to T-faktory úspěchu při telefonním hovoru?

Kapitoly videa

loading

Naučíte se vést telefonický hovor tak, aby na jeho konci byly obě strany spokojeny. Lektorka s Vámi projde správné načasování hovoru, dodržování pravidel etikety hovoru, volbu správného tempa, tónu a technik jednání.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

telefonicky_kontakt2.pdf 0.32 MB
e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle