Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Doručování písemností správcem daně

18.6.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:52:10

Doručování písemností správcem daně je důležitou součástí správy daní. Pravidla doručování jsou nezbytná k tomu, aby správce daně byl schopen prokázat, že osoba zúčastněná na správě daní byla s obsahem úkonu seznámena. Velmi důležité je zejména doručování rozhodnutí, kterými správce daně přiznává právo nebo ukládá povinnost osobě zúčastněné na správě daní. Doručování je pro správce daně nezbytné, aby nevznikly pochybnosti o seznámení osoby zúčastněné na správě daní o povinnostech a případně i právech, která jí byla přiznána či uložena.

Kapitoly videa

loading

V tomto videosemináři se dozvíte mj. o elektronickém doručování, neelektronickém doračování či o doručování prostřednictvím datové schránky.

Lektor

Ing. Zdeněk Burda, ml.

daňový a účetní poradce, člen Komory daňových poradců (s jeho články a radami jste se mohli setkat např. v časopisech Daňové a účetní poradenství, Daně, Daňová a hospodářská kartotéka, Daňový tip, DPH aktuálně, Daňový profesionál, Ekonom, Právní rádce, spoluautorem Antidaňového lexikonu, Lexikonu daňových úspor (Verlag Dashofer), Přednášková činnost – ve vlastní agentuře MONET-CON, Vysoká škola zemědělská, Komora daňových poradců.

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Daně a účetnictví | Daně a účetnictví & DPH | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle