Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Daň z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti a funkčního požitku 1

28.11.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:19:23

Videoseminář se bude zabývat problematikou příjmů, které jsou předmětem zdanění, poskytnutím výhody od zaměstnavatele pro zaměstnance používat motorové vozidlo zaměstnavatele i pro soukromé využití a objasníme příjmy, které nejsou předmětem zdanění a příjmy, které jsou osvobozeny od zdanění. Poslední část je věnována způsobům výpočtu daně.

Kapitoly videa

loading

První díl videosemináře se bude zabývat problematikou příjmů, které jsou předmětem zdanění, především pak rozdělením těchto příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků  na peněžní  a nepeněžní. Samostatnou kapitolou je pak poskytnutá výhoda od zaměstnavatele pro zaměstnance používat motorové vozidlo zaměstnavatele i pro soukromé využití, kdy podle daňových předpisů je předmětem zdanění 1% ze vstupní ceny motorového vozidla. V další části si objasníme příjmy, které nejsou předmětem zdanění a příjmy, které jsou osvobozeny od zdanění. Poslední část je věnována způsobům výpočtu daně – daň srážková, zálohová a výpočtům daňové povinnosti. 

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Práce a mzdy | Kombi DU, DPH & PaM

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle