Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Co dělat, když se stane pracovní úraz? - 1. část

Garance 26.2.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:17:00

I přes zajištění maximální bezpečnosti a pozornosti se pracovnímu úrazu nelze vyhnout. Zraněnému zaměstnanci i jeho zaměstnavateli vzniká několik povinností. Videoseminář přehledně shrnuje základní postup zaměstnance a zaměstnavatele při vzniku pracovního úrazu.

Kapitoly videa

loading

Jaké jsou povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele, když se stane nějaký pracovní úraz, a jak vyplnit záznam o úrazu, vysvětlí tento videoseminář. Součástí jsou i náhledy dokumentů, které je nutné vyplnit při vzniku pracovního úrazu. 

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

e-mailemodkaztisknout
Normální Velké Obří
záložkyPoznámkasdílet

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Management

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle